GuyWithNoName
Szubjektív vélemények valakitől. Adjatok témát és bármihez hozzászólok.
Keresés ebben a blogban
2013. május 24., péntek
e
lőző héten hétvégén befejeztem az összeset, ma este még Balassi és Janus vár feldolgozásra.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése