GuyWithNoName
Szubjektív vélemények valakitől. Adjatok témát és bármihez hozzászólok.
Keresés ebben a blogban
2013. május 12., vasárnap
eheti munka: vers és novellaírás, de a nyomtató technikai hibája miatt az elektronikus formát nem sikerült papírra vetni ....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése